Полторак запевнив, що Росія не пройде далі вглиб України

Міністр оборони Степан Полторак запевняє, що агресор не просунеться далі вглиб території України 

Про це міністр заявив у привітанні з нагоди Дня радіотехнічних військ Повітряних сил ЗСУ, розміщеному на сторінці Полторака у Facebook, передає Depo.ua.

"Вірю, що агресор на українську землю далі не пройде і не пролетить. Саме на вашу пильність і уважність ми покладаємо великі сподівання й не сумніваємося, що ви їх виправдаєте", - звернувся міністр оборони до військовослужбовців, працівників та ветеранів радіотехнічних військ.

При цьому Полторак додав, що дуже хоче, щоб якомога скоріше українці спостерігали лише за мирним українським небом. Міністр зазначив, що військові радіотехнічних військ виконують унікальну місію, збираючи і відтворюючи всю необхідну інформацію про повітряну обстановку в небі над Україною та тисячами кілометрів державного кордону.

"Радіотехнічна розвідка повітряних об'єктів та належне й вчасне оповіщення військ і спецслужб про виявлення та розпізнавання повітряного ворога в сучасних складних безпекових реаліях є надзвичайною почесним та відповідальним завданням. Пишаюся, що це завдання українські радіотехнічні підрозділи виконують гідно, фахово і сумлінно", - додав очільник оборонного відомства.

За його словами, недаремно радіотехнічні війська називають "очима" нашого неба. Полторак висловив вдячність всім військовослужбовцям за бездоганні бойові чергування, за уважність і вчасність виявлення загроз, за віддані службі сили та роки свого життя.

Нагадаємо, у Міністерстві закордонних справ Росії офіційно заявили про можливість окупації регіонів України, де розташовані російські дипломатичні установи

Довідка: 25 листопада російські прикордонні кораблі здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України та захопили три українських кораблі - "Бердянськ", "Нікополь" і "Яни Капу".

Журналіст Антон Наумлюк оприлюднив список 24 українських моряків, які знаходяться в полоні у російських окупантів.

27 листопада окупаційний суд Сімферополя арештував 15 моряків, а 28 листопада - обрав запобіжний захід у вигляді арешту в СІЗО ще дев'яти українським морякам, захопленим в полон у Керченській протоці.

У зв'язку з актом агресії Росії 26 листопада Верховна Рада підтримала введення воєнного стану в 10 областях України.

28 листопада урядова газета "Урядовий кур'єр" опублікувала указ президента про введення воєнного стану в 10 областях України з 26 листопада.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна