Опитування дня: Скасування розведення сил - це зрада чи перемога

Призначене на сьогодні розведення військ у Петровському (Донецька область) та Золотому (Луганська область) на виконання домовленостей, досягнутих на черговому засіданні Тристоронньої контактної групи (ТКГ) по врегулюванню ситуації на Сході України вирішили відкласти

Опитування дня: Скасування розведення си…
Фото: УНІАН

Сьогодні ЗСУ мали відходити з Золотого і Петровського і далі контроль над цими населеними пунктами здійснювала б поліція та Нацгвардія. Багато хто з українців сприйняв це як зраду інтересів України. По всій країні люди почали виходити на протестні мітинги.

Натомість інші вважають, що влада має робити що завгодно, щоб досягти перемир'я будь-якою ціною. 

Читайте також: Розведення військ не буде: Чому Зеленський пішов на компроміс у Золотому та Петрівському

Але також сьогодні міністр закордонних справ України Вадим Пристайко повідомив, що очікуваного відведення ЗСУ із Золотого та Петрівського не буде  і взагалі цей процес відкладається, бо напередодні бойовики неодноразово порушували "тишу" на цих територіях, що суперечить мінським домовленностям. Розведення можливе лише на 8-й день після семиденного режиму тиші, якого нема.

І тепер можливе таке, що про зраду кричатимуть вже ті, хто підтримував розведення як одну з можливостей мирно врегулювати конфлікт.

А як вважаєте ви? Візьміть участь в опитуванні Depo.ua, висловте свою думку і дізнайтеся, як вважають інші. 

 

 

Читайте також: Міст у Станиці Луганській: Як бойовики "ЛНР" водять за носа українську владу.

Нагадаємо, 1 жовтня президент Володимир Зеленський повідомив, що на черговому засіданні Тристоронньої контактної групи (ТКГ) по врегулюванню ситуації на Сході України було досягнуто домовленості про початок розведення військ у Петровському (Донецька область) та Золотому (Луганська область). Того ж дня спеціальний представник ОБСЄ в Тристоронньої контактній групі по Україні Мартін Сайдік повідомив, що розведення сил в Золотому і Петрівському почнеться 7 жовтня.

Читайте також: Відведення сил у Золотому: Навіщо Білецький розхитує план Зеленського

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook