ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

ОБСЄ встановить ще чотири відеокамери на Донбасі

За сприяння української сторони СЦКК місія ОБСЄ нарощує спроможності щодо дистанційного моніторингу в зоні конфлікту на Донбасі

Depo.Війна
14 вересня 2017 05:02
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО, передає Depo.ua.

На додаток до камер відеоспостереження, які вже використовуються, до кінця вересня поточного року СММ ОБСЄ планує встановити ще чотири камери відеоспостереження на КПВВ "Гнутове", "Майорськ" та "Марʼїнка" (Донецька область), а також на горі Князя Ігоря в районі н. п. Станиця Луганська (територія ОРДО).

Встановлення додаткових технічних засобів спостереження СММ ОБСЄ буде сприяти ефективному моніторингу режиму припинення вогню та дотриманню режиму тиші в зоні конфлікту.

Слід зазначити, що нині з обох сторін лінії зіткнення СММ ОБСЄ використовує сім камер відеоспостереження, а саме: у н. п. Авдіївка та Широкине (Донецька область), на Донецькій фільтрувальній станції (ДФС), ділянках розведення сил та засобів №1 "Станиця Луганська" та №2 "Золоте" (Луганська область), №3 "Петрівське" (територія ОРДО), а також на території шахти "Жовтнева" (територія ОРДО).

Усі камери відеоспостереження СММ ОБСЄ, що встановленні на підконтрольній уряду України території, працюють у сталому режимі та своєчасно обслуговуються.

У той же час камера на шахті "Жовтнева" (територія ОРДО) не функціонує впродовж тривалого періоду, з огляду на те, що бойовики не дають можливість представникам місії ОБСЄ провести її обслуговування. Також 8 серпня бойовиками НЗФ ОРДО було виведено з ладу камеру відеоспостереження на ДФС.

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна