"Не збирайте фейки і плітки": Наєв звернувся до жителів Донбасу через воєнний стан

Командувач об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергій Наєв звернувся до жителів Донецької та Луганської областей у зв'язку з введенням воєнного стану

Про це повідомляє прес-центр Операції об'єднаних сил, передає Depo.ua.

"28 листопада, на Донеччині і Луганщині згідно з Указом Президента вводиться правовий режим воєнного стану. Зауважу, що він фактично не вплине на життя цивільного населення, адже Донецька і Луганська області майже в такому режимі живуть останні кілька років. Більшість заходів, які будуть реалізовані в рамках воєнного стану, стосуються військових частин Збройних сил України та інших складових сектору безпеки і оборони, які включені до складу Об'єднаних сил", - заявив Наєв.

За його словами, об'єднані сили продовжать здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації та правового режиму воєнного стану, через відповідні органи військового управління та органи державної влади на місцях і органи місцевого самоврядування.

У штатному режимі працюють і працюватимуть підприємства та установи, школи, дитсадки, лікарні, об'єкти соціальної сфери, КПВВ тощо.

Також залишається без змін порядок перетину блокпостів.

"Звертаючись до кожного жителя Донеччини і Луганщини, хотів би сказати: ситуація в районі проведення ООС повністю контрольована. Зберігайте спокій. Не збирайте й не розповсюджуйте фейки та плітки, довіряйте лише офіційним джерелам інформації", - наголосив Наєв.

Про будь-які зміни щодо заходів правового режиму воєнного стану буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, 26 листопада Рада підтримала введення воєнного стану у 10 областях після того, як 25 листопада російські прикордонні кораблі здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України та захопили три українських кораблі - "Бердянськ", "Нікополь" і "Яни Капу".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна