Наркомани, алкоголіки та дармоїди: Моральний дух бойовиків на Донбасі звівся нанівець

Морально-психологічний стан особового складу "1 АК ДНР" залишає бажати кращого – щонайменше 65% особового складу становлять не готові до бою військовослужбовці з низьким моральним духом, психологічними проблемами, в тому числі на ґрунті наркоманії та алкоголізму, готові залишити позиції в разі наступу супротивника

Depo.Війна
7 грудня 2017 09:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив народний депутат, координатор руху "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Відповідно до звітності, яку надає командування бригад і полків, за результатами проведеного психологічного тестування 100% особового складу "1 АК ДНР" складають військовослужбовці "1-ї" та "2-ї категорії", які нібито мають високий моральний дух", – йдеться у повідомленні.

Водночас Тимчук наголошує, що "в реальності, згідно з організованим у жовтні цього року штабом корпусу внутрішнім соціологічними дослідженнями, щонайменше 65% особового складу становлять військовослужбовці "3-ї" та "4-ї категорій, тобто не готові до бою, з низьким моральним духом, психологічними проблемами, в тому числі на ґрунті наркоманії та алкоголізму, готові залишити позиції в разі наступу супротивника".

"Існуючий штат і новобранці, як мінімум на 60% складаються з соціально неблагополучних елементів, яким більше нікуди влаштуватися на роботу. Основна причина в тому, що військкомати та військові підрозділи через катастрофічний брак особового складу, беруть осіб із судимістю, наркоманів, алкоголіків, із психічними та фізіологічними відхиленнями, які не можуть знайти роботу", – додав він.

Нагадаємо, російське командування знайшло спосіб позбутися вояків, які не відповідають критеріям відбору для військової служби – шле "бракованих" вояків на Донбас.

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна