Над окупованим Донбасом знову "глушили" безпілотник ОБСЄ

Безпілотний літальний апарат СММ ОБСЄ дальнього радіуса дії зазнав вкрай серйозного глушіння увечері 8 листопада біля населеного пункту Корсунь ("ДНР"), що ледь не призвело до втрати контролю над дроном

Про це повідомляється в оперативному звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, інформує Depo.ua.

"Безпілотний літальний апарат (БПЛА) СММ дальнього радіуса дії зазнав серйозного глушіння. Увечері 8 листопада, пролітаючи над районами поблизу н. п. Корсунь (непідконтрольний урядові, 31 км на північний схід від Донецька), БПЛА СММ дальнього радіуса дії тимчасово втрачав сигнал GPS, за оцінкою, внаслідок глушіння. Інцидент оцінено як вкрай серйозний, оскільки більшість систем контролю та зв'язку (у тому числі резервні системи) між наземною станцією контролю та БПЛА не функціонували", – йдеться у звіті.

В СММ повідомили, що, незважаючи на серйозність глушіння, команда операторів відновила контроль над безпілотником "після того, як він в аварійному режимі залишив район, де відзначалося глушіння".

Також нагадується, що у червні 2016 році БПЛА СММ дальнього радіуса вже було втрачено при здійсненні польоту над підконтрольним бойовикам Корсунем.

Нагадаємо, 1 листопада поблизу Луганська обстріляли безпілотник моніторингової місії ОБСЄ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #ДНР #ОБСЄ