Мотолору прибрали російські спецслужби (ДОКУМЕНТ)

Ліквідацію російського найманця Арсенія Павлова (Мотороли) провели російські спецслужби

Такий висновок вже зробили багато експертів та блогерів, але їхні висновки ґрунтувалися радше на логіці, аніж на конкретних фактах, передає Depo.ua з посиланням на Informnapalm

Хактивісти кіберальянсу хакерських груп "КіберХунта", FalconsFlame, RUH8 таTrinity передали у розпорядження InformNapalm архіви з даними, отриманими з ґаджетів Арсенія Павлова та його дружини.

Молотору прибрали російські спецслужби (ДОКУМЕНТ) - фото 2

Молотору прибрали російські спецслужби (ДОКУМЕНТ) - фото 3

Молотору прибрали російські спецслужби (ДОКУМЕНТ) - фото 4

Хактивісти повідомили, що також мають доступи і повністю контролюють особисті ґаджети інших членів бандформування "Спарта" і оточення Олександра Захарченка.

Як доказ надали дані з перехопленого листування по вайберу Мотороли та його дружини напередодні вбивства.

Молотору прибрали російські спецслужби (ДОКУМЕНТ) - фото 4

Молотору прибрали російські спецслужби (ДОКУМЕНТ) - фото 5

Молотору прибрали російські спецслужби (ДОКУМЕНТ) - фото 6

Поверхневий аналіз інформації вказує на те, що Моторола в останні тижні перед смертю був схвильований через конфлікт з російськими кураторами. Йому здавалося, що він став зайвим. 

Тому він тиждень не жив вдома (хоч тільки 5 жовтня забрав дитину з пологового будинку) – ночував у кабінеті, очевидно, побоюючись за своє життя.

Молотору прибрали російські спецслужби (ДОКУМЕНТ) - фото 7

В одному з останніх листувань жінка Мотороли згадує, що в їхньому будинку в ніч з 15 на 16 жовтня знімали охорону, після чого їй стало тривожно. Павлов же проінструктував її, щоб вона не вірила "старшим братам" (старшими братами в середовищі бойовиків прийнято називати російські спецслужби, а саме – ФСБ Росії – ред.).

Нагадаємо, Моторолу поховали в окупованому Донецьку 19 жовтня.

Командир одного з бандформувань "ДНР" "Спарта" Моторола (Арсеній Павлов) загинув 16 жовтня від вибуху у будинку в якому він жив.  Сім'я Арсенія Павлова не постраждала. Разом з ним загинув його охоронець.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна