"Миротворець" "розвів" російських бойовиків, замаскувавшись під вербувальний центр "Вагнера"

Більше 300 російських бойовиків самі здали інформацію про свої злочини "Миротворцю"

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив нардеп Антон Геращенко, передає Depo.ua.

"Росія вчергове довела, що є державою-терористом. Волонтери Центру "Миротворець" провели унікальну інформаційно-психологічну операцію для того, щоб вкотре показати, що в Росії тероризм заохочується на державному рівні. Волонтери "Миротворця" створили мережу сайтів, на яких, від імені ПВК "Вагнер", наймали бойовиків для несення служби на українському Донбасі і Криму, Сирії, Африці. На ці оголошення, за півтора року роботи проекту, відгукнулися понад 300 потенційних бойовиків, що вже мали досвід тортур і убивств на території України та інших країн. Кожен з них проходив співбесіди через "Skype", під час якої детально розповідав "інтерв'юерам" з ПВК "Вагнер" про свої злочини, називав прізвища командирів своїх бандформувань, своїх товаришів по службі", - розповів Геращенко.

"На запитання: "Чи готовий ти вбивати, катувати за гроші українців і, в тому числі, кримських татар?", відповідь завжди була: "Так! Звичайно!". Всі дані, отримані після таких "співбесід", поповнили базу "Миротворець" тисячами нових імен і прізвищ російських найманців, бойовиків і терористів, які воювали в "гарячих точках" по всьому світу. Апофеозом цієї інформаційно-психологічної операції з кодовою назвою "За двома зайцями" був виклик кількох претендентів на пост найманця на реальну співбесіду в місто Сімферополь, де вони були здані місцевій поліції, як українські диверсанти, які приїхали в Крим підривати військові об'єкти", - додав нардеп.

"Гігабайти інформації і сотні годин відео, на яких сотні російських громадян під час "співбесід" зізнаються в скоєнні тисяч злочинів, передані українським правоохоронним органам для прийняття процесуальних рішень і оперативної роботи. Також, ця операція стала черговим доказом порушення Росією міжнародної конвенції про заборону фінансування тероризму. Після вивчення слідчими частину отриманих доказів буде передано в Гаагу і вона поповнить доказову базу в позові України проти РФ про порушення цієї конвенції. Днями про цю спецоперацію на сайті Центру "Миротворець" буде опубліковано посилання на фільм про те, як була задумана і реалізована інформаційна спецоперація "За двома зайцями". А зараз, тут, я публікую "трейлер" до цього документального фільму", - пояснив Геращенко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна