Міноборони дозволило постачальнику продуктів для армії не здійснювати "освіження продовольства"

Міністерство оборони України уклало з переможцем тендеру на постачання послуги з організації харчування Збройних сил України в стаціонарних та польових умовах додаткову угоду, якою дозволило не здійснювати "освіження продовольства"
 

Журналіст відділу новин
Міноборони дозволило постачальнику проду…

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Prozorro.

Додаткову угоду №4 було підписано 23 лютого 2021 року, тоді як сам договір з переможцем тендеру – компанією ТОВ "Військсервіс-Волонтер" – було укладено 30 грудня 2020 року.

З тексту додаткової угоди видно, що в пункті 1.3 зазначається: "У підпункті 2.1. слова "здійснити освіження продовольства," виключити".

У цьому ж документі зазначається, що "освіження запасів продовольства – це постачання харчових продуктів консервованих, концентрованих харчових продуктів для закладення на зберігання під час освіження наявних запасів продовольства військової частини при наданні Послуги".

Додаткова угода №4

Додаткова угода №4

Нагадаємо, що 21 жовтня 2020 року Кабмін з подачі Міноборони вніс зміни до постанови від №1026 від 28 грудня 2016 року, яка дозволяє закуповувати на аутсорсі не лише продукти для армії, але й послугу харчування повністю. Тобто, повернув все так, як це було у 2008-2015 роках, коли фірми-аутсорсери постачали в армійські їдальні замість нормальної їжі корм, а військові частини були позбавлені механізмів впливати на цей процес. Фактично уряд скасував реформу системи харчування ЗСУ.

5 квітня у Збройних силах України повідомили, що через корупційні ризики в армії значно погіршилося харчування військових.

6 квітня у Верховній Раді заявили, що проблему зниження якості харчування військових члени профільного оборонного комітету ВР вже намагалися винести на обговорення, однак чиновники Міноборони блокують інформацію з цього питання.

7 квітня нардеп від фракції "Голос" Соломія Бобровська заявила, що в Міноборони нібито зумисно захищають скандального постачальника гнилих продуктів харчування для армії.

9 квітня на сайту Кабінету міністрів України з1явилася петиція до верховного головнокомандувача і президента Володимира Зеленського та прем'єр-міністра Дениса Шмигаля із закликом зупинити голодомор українських військових та звільнити із займаних посад відповідальних за це чиновників Міноборони.

16 квітня заступник міністра оборони України Ігор Халімон запевнив, що тендерні умови прописані так, щоб убезпечити Міноборони від потенційної загрози зриву організації харчування у ЗСУ.

Також нагадаємо, що в листопаді 2020 року журналісти Depo.ua прогнозували, що після того, як в Міноборони власноруч згорнули працюючу без збоїв реформу системи харчування в ЗСУ, весь наступний 2021-й рік це ж саме Міноборони буде звітувати, як воно героїчно бореться з неякісним харчування у військових частинах.

Читайте також: Знову корм замість їжі: Як Міноборони Зеленського поховало реформу харчування ЗСУ

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme