"ЛНР" відправила в колонію студента за любов до України

Майже рік тому у Луганську бойовики затримали студента другого курсу коледжу культури і мистецтв Сергія Русиніва за проукраїнську позицію 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Східну правозахисну групу".

Майже рік тому, 24 серпня, у Луганську був затриманий студент другого курсу коледжу культури і мистецтв Сергій Русинів. Його затримали за статтею 244 так званого кодексу "ЛНР" – організація діяльності терористичної групи. За словами так званих слідчих МГБ "ЛНР", Сергій є організатором проукраїнської терористичної групи й активно дотримується проукраїнської позиції.

"За нашою інформацією, хлопець просто був активним користувачам в соціальних мережах і лайками підтримував проукраїнські пости", – кажуть правозахисники.

Так званий суд "ЛНР" засудив Русинова до шести років позбавлення волі і відправив його в Слов'яносербському колонію №60. Сергій не внесений до списків на обмін, про нього мало хто знає, але хлопець щиро вірить і підтримує Україну.

Подібний випадок не поодинокий. У ОРДЛО щотижня проходять затримання громадян України, які не підтримують НВФ. При затриманнях і допитах до них не допускають адвокатів, застосовують тортури.

Читайте такожВ'язні Кремля: Володимир Присич – четвертий з "кримських диверсантів"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook