"ЛНР" і "ДНР" можуть об'єднати в одне квазідержавне утворення, - Тимчук

У середовищі представників "адміністрації глави ЛНР" і "міністерстві" поширюється інформація про можливе об'єднання "ЛНР" і "ДНР" в одне квазідержавне утворення з адміністративним центром у м. Донецьк

Depo.Війна
24 листопада 2017 08:41
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав лідер "ІС" Дмитро Тимчук, передає Depo.ua.

"Втеча на Росію ватажка "ЛНР" Плотницького в результаті конфлікту з ватажком "МВС ЛНР" Корнетом викликало паніку в середовищі керівництва "адміністративних органів" даного псевдодержавної освіти. У середовищі представників "адміністрації глави ЛНР" і "міністерстві" поширюється інформація про можливе об'єднання "ЛНР" і "ДНР" в одне квазідержавне утворення з адміністративним центром у м. Донецьк", - пише Тимчук.

За його словами, "чиновники ЛНР" побоюються, що перехід під керівництво "ДНР" може супроводжуватися чистками серед керівників структур "ЛНР" зі звинуваченнями їх в сприянні діяльності спецслужб України, з метою усунення від керівництва "людей Плотницького". Деякі т.зв. "Представники влади ЛНР" висловлюють намір виїзду за межі "ЛНР" (як на Росії, так і на неокуповану територію України), також не виключаючи "збройне протистояння" з НЗФ "ДНР" з боку частини силовиків "ЛНР", лояльних теслярських.

"Активно мусується теза про те, що рішення про об'єднання "ЛНР" і "ДНР" може бути прийнято в зв'язку з діяльністю Захарченко, який останнім часом постійно повідомляв російським кураторам, а т.м. під час відвідин Москви, про нездатність Плотницького ефективно управляти територією "ЛНР" і про перманентний перерозподіл сфер впливу між ватажками "ЛНР", - додає Тимчук.

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна