ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Крим - це територія України і підлягає поверненню, - російський вчений

Крим – це територія України, і його анексія не обіцяє Росії нічого доброго, тому півострів потрібно повернути

Depo.Війна
17 липня 2017 13:17
ФОТО: depo.ua

Про це заявив в ефірі телеканалу "Россия 1" заявив відомий російський вчений і громадський діяч, професор Вищої школи економіки, член ради при президентові Росії з розвитку громадянського суспільства і прав людини Ілля Шаблинський, передає Depo.ua.

"Наша держава, наше керівництво відокремило від України сьому частину її території і приєднало до себе. Крим і шматок Донбасу... Ви вважаєте, що це добре, це нормально, це нам піде на користь? Я вважаю, нічого гарного для нашої країни не буде. Я вважаю, що перспективи хорошої тут немає. Ми вже за це платимо... І будемо платити ще більше", – сказав Шаблинський.

За його словами, Крим необхідно повернути Україні, оскільки він є її територією. "Україна повинна володіти своїми територіями. Це її територія...", – сказав учений.

Крім того, Шаблинський зазначив, що на території Донбасу необхідно провести вибори виключно за українськими законами, і якщо Росія має намір допомогти Донбасу, то вона повинна подвоїти допомогу на відновлення його промисловості.

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна