Кількість найманців у "ЛДНР" протягом року зменшено

Реорганізація військових формувань Міністерством оборони Росії на території окупованого Донбасу призвела до скорочення кількості найманців

Depo.Війна
24 жовтня 2017 14:20
ФОТО: depo.ua

Про це під час презентації заявив журналіст, один зі співавторів дослідження "Окупований Донбас: стратегії для України" Олексій Кафтан, пише Depo.ua.

"Протягом останнього року спостерігається скорочення кількості найманців, які присутні в ОРДЛО. Зокрема, це пов'язано з тим, що Міністерство оборони РФ провело і фактично вже завершило реорганізацію збройних підрозділів, які знаходяться на території тимчасово окупованих територій, сформувавши з них перший і другий корпуси, які підпорядковані командуванні зі штаб-квартирою в Ростов-на-Дону", - зазначив він.

Читайте також: "Окупований Донбас: економіка, демографія, групи впливу. Стратегії для України"

Звернув увагу він і на скорочення кількості пропагандистів на окупованих територіях. "Щодо журналістів, які по факту є рупором пропаганди РФ, мушу сказати, що один з найяскравіших представників даної пропаганди Грем Філіпс поїхав з "ЛДНР". Вочевидь, він, як мінімум, вважає свою діяльність там завершеною, а максимум, небезпечною для життя", - наголосив Олексій Кафтан, зазначивши, що попри це інформаційний "фронт" залишається відкритим.

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна