UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Генштаб хоче скоротити кількість призовників

Генеральний штаб Збройних сил України планує зменшити восени 2020 року кількість призваних на строкову військову службу
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Генштабу.

Як зазначили у Генеральному штабі, сьогодні триває робота з якісного укомплектування Збройних сил України рядовим та сержантським складом, спрямована на збільшення військовослужбовців військової служби за контрактом.

Вживаються заходи щодо удосконалення порядку проходження військової служби зазначеної категорії військовослужбовців.

Законом України від 04.06.2020 № 680-ІХ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо військових звань військовослужбовців", який набирає чинності з 01.10.2020 року, вводяться нові військові звання сержантського та старшинського складу, які будуть розділятися на молодший, старший та вищий склад.

Також наголошують, що передбачено вдосконалення нормативно-правових актів України з питань соціального захисту військовослужбовців, забезпечення кар’єрного зростання військовослужбовців та підвищення рівня матеріального (грошового) забезпечення військовослужбовців (з початку 2021 року у разі збільшення обсягів видатків за фондом грошового забезпечення за запитом Міноборони України).

"У військових комісаріатах, які поступово перетворюються на територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, триває удосконалення з організації відбору кандидатів для прийому на військову службу за контрактом. Проведення зазначеної роботи позитивно визначається на кількості громадян, які вступають на військову службу за контрактом та пов’язують свою подальшу долю зі службою у складі Збройних сил України", – інформують у Генштабі.

Так, з початку року залучено до військової служби за контрактом у Збройних силах України 25 тис. осіб (з них понад 2 тис. осіб офіцерського складу).

У Генштабі вважають, що це дає можливість поставити питання про зменшення чисельності громадян України, які підлягатимуть призову на строкову військову службу у жовтні – грудні цього року. Відповідні пропозиції готуються для подання на розгляд до Кабінету Міністрів України.

Нагадаємо, 16 січня президент України Володимир Зеленський підписав указ про підписав указ про новий призов до армії з 18 років.

Читайте також: Зі школи – в казарму: Як військовий призов пересварив Міносвіти і Міноборони

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"