UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Експерти НАТО назвали "прогалини" в оборонній структурі України

Україна має значний рівень національної стійкості за 7 базовими вимогами НАТО і потужні можливості реагування на оперативно-тактичному рівні, проте має потребу в удосконаленні координації на стратегічно-операційному рівні

Про це заявив керівник групи експертів консультативної підтримки НАТО Хасіт Танкей на заключній сесії консультацій із розбудови системи національної стійкості України, передає Depo.ua з посиланням на "Урядовий портал".

"В умовах гібридної війни прогалини міжвідомчої координації створюють вразливі місця. Відтак є ще над чим працювати", - сказав Танкей.

Під час консультацій було розглянуто, зокрема, питання формування законодавства системи стійкості, перехід від внутрішньовідомчої до міжвідомчої роботи, проведення регулярних навчань для держслужбовців та узгодження розрізнених процедур і планів. Найближчим часом має бути створена міжвідомча робоча група з реалізації цих завдань.

"Україна є найближчим партнером НАТО і першою нацією, яка ініціювала візит експертів для розбудови національної системи стійкості. Це надзвичайно важливий перший крок і для України, і для НАТО", - наголосив голова представництва НАТО в Україні Александер Вінніков.

Нагадаємо, впродовж трьох днів у консультаціях із експертами НАТО взяли участь понад 70 українських держслужбовців з 24 державних відомств.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook