Десять поранених в АТО воїнів побіжать марафон у Вашингтоні (ФОТО)

Десять українських воїнів, які зазнали поранень в АТО і зараз проходять реабілітацію, прибули до Вашингтона для забігів на 10 км і марафонську дистанцію – 42 км 195 м, які відбудуться в столиці США 22 жовтня, в неділю

Depo.Війна
19 жовтня 2017 05:03
ФОТО: depo.ua

Команду воїнів зустріли в аеропорту представники української громади, посольства України в США та інші люди, небайдужі до подій в Україні, передає Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"22 жовтня наша команда планує вийти на марафон. Троє учасників бігтимуть 42 км, один із них долатиме дистанцію на адаптованому триколісному велосипеді. Ще семеро хлопців бігтимуть 10 км", - каже уповноважений президента України з питань реабілітації поранених учасників АТО Вадим Свириденко, який також долатиме 10-кілометрову дистанцію.

За його словами, всі хлопці мали поранення різного ступеню тяжкості, "але всі тренувалися й готові сьогодні і фізично, і морально".

Він також висловив сподівання на "непогані результати на забігах".

Один із учасників забігу на 42 км, нацгвардієць Олександр Маланич розповів, що вперше долатиме марафон, хоча раніше бігав на 20 і 30 км під час тренувань. Він отримав осколкове поранення в АТО в районі села Закотне, після цього пройшов лікування, курс реабілітації та був відібраний для забігу. За його словами, він прибув до Вашингтона з найкращим настроєм і зізнався, що з дитинства мріяв побувати в Америці.

За словами самих учасників забігу, своєю участю вони хочуть довести, що після АТО вони й надалі готові відстоювати честь України, тепер на міжнародних спортивних майданчиках. Крім того, це приклад і для інших поранених, який свідчить, чого насправді можна досягти завдяки своїм внутрішнім силам і бажанню.

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна