ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Чому Захарченко відмовився від "Малоросії"

Захарченко заявив, що відмовився від "Малоросії". І понеслося: а чого він відмовився, навіщо він це зробив і т.д. 

Depo.Війна
10 серпня 2017 08:56
ФОТО: depo.ua

Насправді він і мав відмовитися: Малоросія - це лише пробний шар Суркова, кинутий нам для ідіотичних рефлексій.

Для розуміння ситуації потрібно знати лише кілька речей:

1. "Малоросія" - це початок шантажу світу, що вони готові визнати "ЛДНР" окремими республіками. І тут росіяни лише відступили на півкроку назад. В будь-який момент вони будуть готові знову підігріти це питання. Наголошую, не визнати "ЛДНР", а підігріти питання. Визнання - це останній козир.

2. Як і три роки тому, так і зараз, план росіян - створення кількох квазідержавок на території України. Саме тому Захарченко почав активно говорити про створення нової країни зі столицею в Донцьку. Але форма в даному випадку не має жодного значення. Росіяни хочуть мати кілька карликових територій, які будуть їхніми сателітами. І тому, питання ОНР чи ХНР залишається ключовим для Кремля.

3. Повторю те, що писв і раніше, коли Захарченко оголошував свою Малоросію: для Кремля ключовим сценарієм залишаються не військові дії, а розхитування ситуації в країні. І головні ставки - Президентські і парламентські вибори.

Я ще раз хочу наголосити - саме це є основним планом Росії. Тому не варто дивитися на Захарченка, як на божевільного і тому, точно так само не треба весь час, як мантру, говорити про те, що на Сході воїни гинуть через Мінські угоди.

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна