ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Британський вишкіл пройшли 11 тисяч українських воїнів (ФОТО)

Вже понад три роки британські військові інструктори проводять навчання спільно з українськими військовими у рамках місії ORBITAL, підготувавши 11 тисяч наших бійців

Depo.Війна
14 липня 2018 08:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на посольства Великої Британії в Україні.

"З початку програми понад 11 тисяч українських військових пройшли навчання у рамках тренувальної місії Орбітал, яка розпочалася в лютому 2015 р. у відповідь на прохання української сторони щодо навчання та обміну досвідом з військовослужбовцями ЗСУ. Місія має оборонний характер, проводиться далеко від зони конфлікту в східній Україні та включає в себе курси з невідкладної медичної допомоги, логістики, оцінки місцевості та загальних піхотних навичок", -кажуть у посольстві.

Як зазначають британські інструктори, важливо, щоб сержанти і прапорщики мали більше повноважень у прийнятті тактичних рішень на місцях. Збройні Сили України активно працюють над впровадженням такої практики.

Посольство також оприлюднило фото з тренувальної бази з-під Львова, де проходять підготовку та підвищують свою кваліфікацію тактичні розвідники, які згодом стануть інструкторами і проводитимуть цю підготовку у своїх частинах.

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна