Бойовики уже 930 разів гатили по ООС

З 1 травня по 16 травня 2018 року проросійські бойовики на Донбасі здійснили 930 обстрілів підконтрольної Україні території

Про це заявив командувач Операції об'єднаних сил Сергій Наєв під час позапланової зустрічі з першим заступником голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександром Хугом, передає Depo.ua з посиланням на прес-центр Операції об'єднаних сил.

За його словами, з початку Операції об'єднаних сил, а саме - з 1 травня по 16 травня 2018 року - противник здійснив 930 обстрілів підконтрольної Україні території. При цьому заборонене Мінськими угодами озброєння бойовики застосовували 274 рази.

Нагадаємо, 17 травня пізно ввечері на прохання першого заступника голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександра Хуга відбулася його позапланова зустріч з командувачем Об'єднаних сил генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим.

Як відомо, 17 травня перший заступник Голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг терміново вирушив із візитом на Донбас через серйозне погіршення ситуації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна