Бойовики "ДНР" попалися на черговій брехні щодо обстрілу Докучаєвська

Незаконні збройні формування ОРДО продовжують провокаційні дії та безпідставні обвинувачення Збройних Сил України

Depo.Війна
24 жовтня 2017 06:19
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє українська сторона СЦКК, передає Depo.ua з посиланням на прес-центр штабу АТО.

Прикладом цього є інформація, яку 21 жовтня 2017 року поширили деякі ЗМІ ОРДО: нібито під час обстрілу із мінометів калібру 82 мм з позицій Збройних сил України в районі населеного пункту Новотроїцьке було обстріляне місто Докучаєвськ (територія ОРДО) і пошкоджені три житлові будинки по вулиці Центральній.

За словами очевидців з числа місцевих жителів, мінометний обстріл по житловим будинкам вівся з позицій НЗФ ОРДО, які розташовані в районі гірничого відвалу дробильно-збагачувальної фабрики №1 ПАТ "Докучаєвський флюсодоломітний комбінат". Бойовики НЗФ ОРДО з цих позицій відкривали вогонь і з озброєння БМП.

Крім того, в районі північної частини вищевказаного гірничого відвалу (колишні виноградники) обладнано мінімум три замасковані позиції НЗФ ОРДО.

Українська сторона СЦКК зазначає, що такі звинувачення ЗМІ ОРДО безпідставні, і, зрозуміло, що НЗФ ОРДО продовжує кампанію зі штампування фейкових повідомлень, намагаючись приховати власні злочини. Такі заяви ОРДО вкотре свідчать про їхні цілеспрямовані дії щодо подальшого загострення конфлікту, небажання дотримуватися режиму припинення вогню та звинувачень підрозділів АТО у порушенні гуманітарного права та досягнутих в Мінську домовленостей.

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна