Бойовики блокують відкриття КПВВ "Золоте", - СЦКК

Бойовики "ЛНР" блокують відкриття КПВВ "Золоте" через лінію зіткнення, чим ускладнюють гуманітарну ситуацію на окупованому Донбасі

Depo.Війна
22 жовтня 2017 22:53
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві української сторони СЦКК, яку оприлюднено ввечері 22 жовтня, передає Depo.ua.

"КПВВ "Золоте" поблизу Попасної з 20 жовтня розпочав свою роботу у штатному режимі о 7:00. Разом з прикордонниками з боку території, підконтрольної уряду України, пасажиро-транспортний потік людей і транспортних засобів забезпечують співробітники фіскальної служби та Нацполіції. Поряд з КПВВ "Золоте" розміщено та здійснює патрулювання спостережна група української сторони СЦКК", – йдеться у повідомленні.

При цьому в СЦКК підкреслили, що КПВВ з боку "ЛНР" з 20 жовтня поточного року залишається зачиненим: бойовики "ЛНР" відмовляються забезпечувати перетин лінії зіткнення цивільним населенням та транспортному засобами зі свого боку.

"За словами заступника голови Луганської ОВЦА Юрія Клименка, офіційних роз'яснень від "ЛНР" не надходило, однак неофіційно їхні представники звернулися до моніторингової місії ОБСЄ і проінформували, що не готові відкрити КПВВ зі свого боку у зв'язку з технічними обставинами та незадовільним станом асфальтового покриття", – зазначили в СЦКК.

На інформаційних ресурсах "ЛНР" також не повідомляється чи буде зазначений КПВВ з боку "ЛНР" готовий до роботи найближчим часом.

"Свідоме затягування та блокування вирішення питання щодо відкриття КПВВ "Золоте" свідчить про те, що керівництво "ЛНР" продовжує ігнорувати інтереси цивільного населення по обидва боки лінії зіткнення, не бажає розвантажити КПВВ "Станиця Луганська", демонструє зацікавленість у погіршенні гуманітарної ситуації у Луганській області та прагне подальшого загострення протистояння на Донбасі", – йдеться у заяві української сторони СЦКК.

Нагадаємо, 20 жовтня Україна відкрила зі своєї сторони КПВВ "Золоте" і пропустила пенсіонерів.

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна