ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бойовики активно вербують "свіже м'ясо" на Донбасі та готують новий призов

Керівництво "ДНР" намагається доукомплектувати кілька "окремих батальйонів" так званої "Республіканської гвардії ДНР" через "вільне вербування", використовуючи безпосередньо "військовослужбовців" цих підрозділів

Depo.Війна
20 жовтня 2017 09:26
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив народний депутат, координатор руху "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

За його даними, зокрема, за наказом командування "військовослужбовці" цих "батальйонів" різко активізували активність в соцмережах із закликами йти на службу, активно відвідують навчальні заклади та різні установи "ДНР" тощо.

Крім того, Тимчук повідомив, що синхронно в командуванні "1-го АК ДНР" і "2-го АК ЛНР" знову обговорюється можливість введення "призову" і "строкової служби" (останні такі активні обговорення фіксувалися в лютому-березні ц.р.).

"Головним контраргументом введення "призову" є політичні міркування пособників "ДНР" і "ЛНР", однак на тлі проблеми неукомплектованості підрозділів (дезертирство, непоправні і санітарні втрати). Низка командирів і начальників в обох "армійських корпусах" вимагають вирішення даного питання", - поінформував керівник групи "ІС".

Нагадаємо, наприкінці травня цього року російські окупанти на Донбасі влаштували спеціальний призов для фахівців різних військових спеціальностей.

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна