ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бізнесмен-ірландець створив сайт для збору коштів українським воїнам (ВІДЕО)

Учора, 21 травня, запрацював сайт для допомоги українським військовим, створений ірландським бізнесменом Полом Найлендом, який нині живе в Україні

Depo.Війна
22 травня 2018 05:16
ФОТО: depo.ua

Щоб допомогти ветеранам, достатньо зареєструватись на сайті, сплативши при цьому $10 з електронного гаманця, передає Depo.ua з посиланням на "5 канал".

75% коштів підуть на програми, що допомагають учасникам АТО та ООС морально повернутися з війни, а також запобігти чи подолати посттравматичний синдром. Ідеться передусім про тренінги та психологічну підтримку воїнів. Решта піде на утримання платформи.

"Це надзвичайно просто – кожен може зайти на сайт ukrainianpatriot.com і зареєструватися за допомогою своєї електронної адреси. Реєстраційний внесок – $10, і 75% від загальної суми йтиме на допомогу ветеранам. Покриватимуть витрати на їхню психологічну реабілітацію чи адаптацію після того, як вони захищали країну", – розповів автор ідеї Пол Найленд.

Представник ГО "Побратими" Ігор Холодило зазначив, що проведення тренінгу - це дуже дороговартісно.

"Тому що це харчування, проживання, спеціалісти, які беруть у цьому участь – все це оплачується відповідно. І саме на такі кошти можна фінансувати. У нас є дефіцит цих коштів", - каже Холодило.

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна