Авторка фейку про "розіп’ятого хлопчика" розповіла, як їй тяжко живеться на Росії

Російські журналісти знайшли жінку, яка розповідала фейк про "розіп’ятого хлопчика" у Слов’янську. Вона досі наполягає, що ця історія правдива

Редактор стрічки новин
Авторка фейку про "розіп’ятого хлопчика"…
Скріншот

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сюжет програми "Fake News" російського телеканалу "Дождь".

Як відомо, Галина Пишняк "прославилася" в липні 2014 року, коли розповіла для російського "Першого каналу", як українські військові "розіп’яли хлопчика на очах у матері". Доказів, що ця історія правдива, досі так ніхто і не знайшов.

"Неправда? Нехай буде неправда, я не хочу нічого зараз говорити та спростовувати, кожен має право на власну думку. У медалі є два боки – білий та чорний. Хто там був, той знає. Навіть сусіди, які зі мною там жили, мені сказали: "Ти єдина не побоялась сказати правду"", – сказала Пишняк.

Вона переконана, що ніхто більше не каже "правди", бо бояться.

"Там (в Україні, – Ред.) зробили таке, як раніше НКВС, на тебе таємно написали і тебе увезли", – розповідає жінка.

Водночас вона зізналася, що шкодує через те, що розповіла про "розп’ятого хлопчика", бо після цього її сім’ю нібито цькували.

Пишняк також поскаржилась, що на Росії, вона живе у селищі під Смоленськом, люди погано ставляться до неї, коли дізнаються, що вона біженка з України.

"Нас не сприймають навіть не за людей… якщо діти десь посварились, вони одразу кажуть: "Вали у свою Україну, вас тут ніхто не чекав". Хохлом і бандерівцем називали, бійка була у школі через це у старшого сина", – розповіла вона.

Також жінка каже, що після переїзду на РФ не спілкується ні з ким з родичів, які залишились в Україні, тому навіть про смерть матері дізналась із соцмереж.

"Мати хворіла, мені ніколи було, в мене робота, сім’я, занадто далеко одне від одного ми", – зазначила Пишняк. 

Фейк про "розіп'ятого хлопчика": що про це відомо

Улітку 2014 року на російському "Першому каналі" вийшов сюжет про "розіп'ятого хлопчика". У ньому жінка, яка назвалася Галиною Пишняк, розповідала, як сама бачила страту маленької дитини на центральній площі Слов'янська. Історія виявилася фейком.

Згодом ведуча російського телеканалу Ірада Зейналова визнала, що у журналістів справді не було і немає доказів описаної в сюжеті історії. 

Нагадаємо, у 2020 році в Україні притягнули до кримінальної відповідальності 40 осіб, які поширювали деструктивну антиукраїнську пропаганду та здійснювали підривну діяльність в інформаційній сфері. 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme