50 тис. гривень - не межа: Україна розширить допомогу своїм полоненим морякам

Україна розширить допомогу своїм полоненим морякам, захопленим Росією біля Керченськох протоки

Це було погоджено на нараді щодо посилення обороноздатності країни під головуванням президента Петра Порошенка Depo.ua.

"На сьогодні я підписав наказ про виділення матеріальної допомоги кожному нашому моряку - 50 тисяч гривень отримає кожен", - доповів міністр оборони Степан Полторак.

"Щоб це була не остання допомога", - сказав Порошенко.

"Звичайно. Ми будемо послідовно цю допомогу проводити. Ми розширимо допомогу нашим військовим. Ми їх точно там не залишимо", - відповів Полторак.

"Моя вказівка - довести до голів ОДА регіонів, у яких проживають родини полонених моряків, щоб питання допомоги цим родинам було поставлене на контроль", - додав Порошенко.

Нагадаємо, Україна надасть матеріальну допомогу у сумі 50 тисяч гривень кожному із військовослужбовців ВМС України, які незаконно затримані та взяті у полон Росією.

Довідка: 25 листопада російські прикордонні кораблі здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України та захопили три українських кораблі - "Бердянськ", "Нікополь" і "Яни Капу".

Журналіст Антон Наумлюк оприлюднив список 24 українських моряків, які знаходяться в полоні у російських окупантів.

27 листопада окупаційний суд Сімферополя арештував 15 моряків, а 28 листопада - обрав запобіжний захід у вигляді арешту в СІЗО ще дев'яти українським морякам, захопленим в полон у Керченській протоці.

У зв'язку з актом агресії Росії 26 листопада Верховна Рада підтримала введення воєнного стану в 10 областях України.

28 листопада урядова газета "Урядовий кур'єр" опублікувала указ президента про введення воєнного стану в 10 областях України з 26 листопада.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна