Звіт Радбезу Нідерландів щодо малайзійського "Боїнга"

Сьогодні голова Ради безпеки Нідерландів Чіббе Яустра доповів про результати розслідування падіння пасажирського "Боїнга" в липні минулого року

Звіт Радбезу Нідерландів щодо малайзійсь…

Всі матеріали розслідування та відтворення катастрофи були зібрані в окремому фільмі:

Підсумковий звіт Нідерландів щодо Boeing 777: повний текст

Наводимо головні тези з доповіді Нідерландів та української групи, яка розслідувала справу "Боїнга".

Бойовики цілили в кабіну пілотів МН-17, - звіт української групи

Українська сторона оприлюднила свої висновок розслідування катастрофи малайзійського "Боїнга", який був збитий над Донбасом.

Висновки української групи оприлюднив на брифінгу віце-премєр-міністр Геннадій Зубко, передає depo.ua.

Зокрема, він презентував ролик, на якому видно траекторію руху пасажирського літака та момент влучення ракети.

"На ролику видно, що ракета була запущена з міста Сніжного. Вона рухалась зустрічним курсом і в траєкторії її польоту було чітко видно, що вона мала вразити саме пілотів літака, щоб зробити неможливим навіть аварійну посадку літака", - сказав Зубко.

За його словами, результати українського розслідування співпадають з технічним звітом, який був сьогодні представлений Радбезом Нідерландів.

Зубко вказав, що український звіт був направлений голландській стороні, аби допомогти їй встановити деталі катастрофи.

"Саме технічній групі нами були надані рекомендації щодо того, щоб упередити такі катастрофи в майбутньому", - заявив віце-прем'єр.

Тіло першого пілота "прошили" 200 осколків, тіло другого - 150

З тіла першого пілота збитого "Боїнга" було вилучено 200 осколків, з тіла другого пілота - 150

Про це заявив віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко під час звіту української групи з розслідування катастрофи, передає depo.ua.

"Літак прошили 8 тисяч уражаючих елементів. Це було заплановано так, щоб усі пасажири загинули", - заявив він.

"У червні та липні було передано тіла загиблих, але у липні з’явилася інфа про те, що почали знаходили особисті речі, а також частини тіл загиблих, тому було вирішено продовжити разом з Нідерландами розслідування до літа 2016 року", - додав Зубко.

Україна дала світу рекомендації, як убезпечити польоти у зонах конфлікту

Українська сторона дала рекомендації Міжнародній організації цивільної авіації (IKAO) для убезпечення польотів над зонами конфліктів

Про це під час брифінгу за результатами українського розслідування катастрофи "Боїнга-777" на Донбасі заявив віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко, передає depo.ua.

"33 катастрофи відбулося з 1972 року над зоною військових конфліктів в різних країнах світу. До цього часу поки що жодної зміни в рекомендаціях ІKAO не було", - сказав віце-прем’єр.

Він додав, що зараз жодна країна світу не має такого досвіду гібридної війни, як Україна.

У Нідерландах показали, звідки випустили ракету по "Боїнгу"

Ракета, яка вразила літак "Боїнг-777" над Торезом в Донецький області, була випущена з території радіусом 320 км на сході України.

Такі результати розслідування катастрофи малазійського авіалайнера оприлюднив голова голова Ради безпеки Нідерландів Чіббе Яустра, передає depo.ua.

"Виходячи з траєкторії, була з’ясована позиція, звідки випущена ракета. Розрахунки демонструють, що [ракета випущена] з ділянки радіусом 320 км у східній частині України", - сказав він, додавши, що були проведені три симуляції події.

Яустра зазначив, що визначення точної точки запуску виходить за межі цього розслідування.

Звіт Радбезу Нідерландів щодо малайзійського "Боїнга" (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) - фото 1

Російські ЗМІ дізналася серію ракети, якою збили "Боїнг"

Згідно з доповіддю, "Боїнг" збили ракетою з "Бука" серії 9М38 з бойовою частиною 9М314М

Джерело в Міжнародній "Нової газети", що під час презентації доповіді не буде сказано, хто натиснув на кнопку і звідки був зроблений запуск.

13 жовтня російський концерн ППО "Алмаз-Антей", який займається виробництвом зенітних ракетних комплексів "Бук", представив доповідь, в якому також стверджував, що малайзійський "Боїнг" рейсу MH17 збили ракетою серії 9М38, однак з більш застарілою частиною 9М314.

Раніше, як повідомляло AP, міжнародна комісія оголосила причину аварії малайзійського Боїнга рейсу MH17: за словами родича одного із загиблих, який ознайомився з доповіддю, літак був збитий з комплексу "Бук".

Малайзійський "Боїнг-777", що вилетів з Амстердама в Куала-Лумпур, розбився в Донецькій області України 17 липня 2014 року в розпал боїв між українськими військовими та терористами з "народних республік".

Слідчі виключили можливість зіткнення малайзійського Боїнга іншим літаком

Слідство виключило версію, що Боїнг-777 рейсу МН-17 міг зіштовхнутися з іншим літаком.

Малайзійський "Боїнг" зазнав краху в результаті детонації боєголовки, яка вибухнула за межами літака

"Вибух відбувся з лівого боку від кабіни пілотів. Ця боєголовка несе ракету, яка встановлена на системі "земля-повітря". У результаті детонації передня частина літака відвалилася, літак розвалився в повітрі. Уламки були розкидані радіусом до 50 км в Східній частині України. Ракета була запущена з території радіусом 320 км в районі падіння літака", -. сказано в доповіді.

Звіт по "Боїнгу": Літак збила ракета "земля-повітря" - фото 1

Звіт по "Боїнгу": Літак збила ракета "земля-повітря" - фото 2

Україна нехтувала безпекою цивільних літаків до катастрофи "Боїнга"

Українська влада недооцінила ризики для цивільної авіації влітку минулого року

"Українська влада про це знала. Вони знали, що час від часу використовуються системи, які можуть бути небезпечними для цивільної авіації. Ми зробили висновок, що заходи безпеки могли бути вжиті українськими військами. Ризик був недооцінений", - сказав голова Радбезу.

За його словами, над територією воєнного конфлікту на Сході України до цієї трагедії з 15 по 17 липня пролітали літаки 61 перевізника з 32 країн, бо "ніхто не думав, що цивільна авіація у небезпеці".

"Згідно з міжнародної чикагською конвенцією з цивільної авіації держави відповідають за безпеку свого повітряного простору", - сказав Яустра.

Малайзійський "Боїнг" над Донбасом був збитий з ЗРК "Бук"

Як заявив голова Ради безпеки Нідерландів Тіббу Яустра в своїй доповіді, реконструкція літака показала, що ззовні літак пошкодив вибух.

"MН17 зазнав краху в результаті детонації боєголовки, яка вибухнула за межами літака з лівого боку від кабіни пілотів. Ця боєголовка несе ракету, яка встановлена на системі земля-повітря "Бук". У результаті детонації передня частина літака відвалилася, літак розвалився в повітрі. Уламки були розкидані радіусом до 50 км в Східній частині України. Ракета була запущена з території радіусом 320 км в районі падіння літака", - йдеться в доповіді.

Поряд з "Боїнгом" летіли ще три рейси

Поряд з малайзійським "Боїнгом", який збили над територією Донбасу, летіли ще три інші пасажирські літаки

"Поряд з малайзійським "Боїнгом" летіли ще три інші рейси", - заявивЧіббе Яустра.

 

На своїй сторінці у "Твіттері" журналістка Ольга Івшина, повідомила, що щойно почалася публікація звіту Ради безпеки Нідерландів щодо результатів розслідування катастрофи, та оприлюднила фото реконструкції збитого літака.

Звіт Радбезу Нідерландів щодо малайзійського "Боїнга" (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) - фото 3

Нагадаємо, Boeing 777 авіакомпанії Malaysia Airlines, що летів з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий 17 липня 2014 на сході Донецької області. На борту знаходилися 283 пасажири і 15 членів екіпажу, всі вони загинули.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme