Земан розжився "калашем" для полювання на журналістів (ВІДЕО)

Президент Чехії Мілош Земан спричинив новий скандал - продемонстрував копію автомата калашникова з написом "для журналістів"

Depo.Світ
23 жовтня 2017 22:40
ФОТО: depo.ua

Замість магазина із набоями в автомат була вставлена пляшка чеської настоянки, передає Depo.ua з посиланням на ТСН.

Правозахисники і медійники жарт не оцінили, побачивши у цьому завуальовану погрозу. Тим більше, що стосунки з пресою у Земана не складаються уже давно.

Свого часу він називав журналістів гноєм та гієнами.

А у травні під час зустрічі з російським колегою Володимиром Путіним, пожартував, що зібралося забагато журналістів, і треба когось ліквідувати.

Нагадаємо, 10 жовтня президент Чехії, виступаючи на сесії ПАРЄ, запропонував заплатити Україні, узаконивши анексію Криму, та зняти з Росії санкції.

На знак протесту деякі представники української делегації в ПАРЄ покинули залу засідань.

В МЗС України назвали заяву Земана відвертим цинізмом і наголосили, що Україна ніколи не торгуватиме своєю територією, своїми цінностями і своєю свободою, а також повідомили, що підготують офіційну реакцію на заяву президента Чехії Мілоша Земана і вимагатимуть вибачень у офіційної Праги.

У Посольстві Чеської Республіки в Україні вказали, що президент Чехії Мілош Земан під час виступу в ПАРЄ висловив особисту точку зору щодо анексованого Криму.

Прем'єр-міністр Чехії Богуслав Соботка також наголосив на тому, що заява Земана суперечить зовнішній політиці уряду республіки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ