Замах на Скрипаля був приурочений до виборів Путіна – Джонсон

Очільник Міністерства закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон вважає, що близькість виборів президента на Росії визначила вибір моменту нападу на екс-шпигуна Сергія Скрипаля

Про це він заявив, що Джонсон, на одному з парламентських комітетів, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Голос Америки".

За словами Джонсона, замах на Скрипаля у Великій Британії, ймовірно, був приурочений до президентських виборів на Росії.

"Час (замаху - ред.), ймовірно, більш тісно пов'язаний з недавніми виборами на Росії. Як роблять багато недемократичних фігур - напередодні виборів або якогось критичного політичного моменту найчастіше дуже приваблива буває думка про впровадження в суспільну свідомість образу ворога", - заявив він.

Нагадаємо, 14 березня Британія оголосила про рішення вислати з країни 23 російських дипломата у відповідь на отруєння колишнього російського ГРУшника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії у місті Солсбері нервово-паралітичною речовиною "Новачок", яка вироблялася в СРСР.

Крім того, Британія заявила про призупинення всіх двосторонніх контактів з Росією та скасування запрошення глави МЗС Росії Сергія Лаврова до Лондона.

16 березня очільник британського МЗС Борис Джонсон заявив, що наказ використовувати нервово-паралітичний агент групи "Новачок" на території Британії віддав президент Росії Володимир Путін.

За його словами, Росія знаходить все абсурдніші заперечення у справі про отруєння колишнього шпигуна Сергія Скрипаля.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна