З Росії по Польщі намагалися чкурнути 10 нелегалів

Працівники Вармінсько-Мазурського відділу Прикордонної служби Польщі затримали десятеро нелегальних мігрантів, які перетнули так званий зелений кордон з Росією

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Польське радіо".

Виявилося, що це громадяни Марокко, Алжиру і Ємену, що мали при собі паспорти і посвідчення вболівальника FAN-ID.

Як повідомила речниця Вармінсько-Мазурської прикордонної служби капітан Мірослава Алєксандрович, затримані на зеленому кордоні були передані російській стороні.

"Всі затримані – це чоловіки у віці від 22 до 31 року. Серед них – семеро марокканців, двоє алжирців та громадянин Ємену. Лише один з них, громадянин Марокко, не мав при собі жодних документів. Решта мали паспорти і посвідчення вболівальника FAN-ID. Всіх передали російській стороні у рамках реадмісії", – розповіла вона.

Як зазначається, для охорони зовнішнього кордону ЄС прикордонна служба використовує систему спостережних веж. Загалом їх 25, у тому числі шість на ділянці польсько-російського кордону. Завдяки їм контроль за ситуацією на кордоні здійснюється цілодобово за будь-якої погоди.

"Вежі розташовані у безпосередній близькості до лінії кордону, а зображення зі встановлених на них камер надходить безпосередньо до постів прикордонної служби. Завдяки цьому можливе невпинне спостереження, фіксація та майже негайна реакція на те, що відбувається на кордоні, – повідомили прикордонники.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна