Євросоюз готується до провалу Brexit, - ЗМІ

Європейський союз готує план дій на випадок неузгодженого виходу Великобританії з ЄС, який може статися після краху уряду Терези Мей і провалу офіційних переговорів щодо Brexit

Depo.Світ
19 листопада 2017 10:59
ФОТО: depo.ua

Над цим працює спеціальна комісія під керівництвом Паскаля Леардіні, повідомляє Depo.ua з посиланням на видання Sunday Times.

Ця група не контактує з головним переговірником щодо Brexit від Євросоюзу Мішелем Барньє і його командою, щоб не порушити "позитивний порядок роботи з досягнення угоди".

"Завдання Барньє полягає в тому, щоб працювати над укладенням угоди, тож це нормально, що команда, яка опрацьовує найгірший сценарій, працює окремо", - заявив виданню один зі співробітників комісії.

За його словами, цей комісія Леардіні створена для того, щоб "терміново підвищити обізнаність "єврочиновників" із приводу можливих наслідків хаотичного Brexit для урядів ЄС та бізнесу.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей готується запропонувати Європейському Cоюзу 20 млрд фунтів стерлінгів (26 млрд доларів) у перший тиждень грудня, щоб почати переговори з торгівлі після виходу з ЄС.

Водночас 13 листопада президент Європейського парламенту Антоніо Таяні заявив, що Велика Британія має заплатити за вихід з ЄС 60 млрд євро.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ