Євросоюз готовий ввести мита на американські товари

Європейський союз (ЄС) готовий ввести мита на імпорт американських товарів на загальну суму 20 млрд євро, у випадку якщо США введе додаткові мита на європейські автомобілі

Про це заявив генеральний директор Єврокомісії з питань торгівлі Жан-Люк Демарти, повідомляє Depo.ua з посиланням на Bloomberg.

"Ми повинні бути готові до симетричного та ефективної відповіді на будь-які нові торгові обмеження, що США можуть ввести проти нас. Ми підготували чорновий список товарів, які імпортуються з США на суму 20 млрд євро, щодо яких можуть бути вжиті заходи", - сказав він.

Зазначимо, влітку 2018 року США і ЄС домовилися прагнути до повного усунення мита та інших торговельних бар'єрів.

Нагадаємо, 1 червня президент США Дональд Трамп запровадив жорсткі тарифи на імпорт сталі та алюмінію з Канади, Мексики та Європейського Союзу.

Євросоюз звернувся до СОТ через запровадження США високих мит на сталь і алюміній.

Канада теж звернулася до Світової організації торгівлі в зв'язку з введенням США "неприйнятних" тарифів на імпорт канадської сталі та алюмінію.

20 червня Євросоюз вжив заходів у відповідь на торгові мита США на сталь і алюміній.

22 червня Трамп повідомив, що він розмірковує над запровадженням мит на імпорт до Америки автомобілів, вироблених у ЄС.

26 липня Трамп та президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер оголосили перемир'я у торговельній війні.

Напередодні зустрічі з Юнкером Трамп запропонував Європейському союзу взаємну відмову від всіх мит для "справедливої ​​торгівлі".

30 серпня президент США Дональд Трамп підписав розпорядження про звільнення кількох країн від американських квот на сталь і алюміній.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна