Європейська народна партія схвалила резолюцію щодо Криму

Європейська народна партія (ЄНП) знову підтвердила свою підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, а також Грузії та Молдови і заявила, що ніколи не визнає незаконної анексії Криму Росією

Про це йдеться у резолюції ЄНП, схвавленій на Конгресі партії у Гельсінкі (Фінляндія) 7-8 листопада, інформує Depo.ua.

"Україна, країна на Європейському континенті, залишається під прямим військовим та гібридним нападом з боку Росії, її сусіда, а частина її території була незаконно анексована Росією. Розвиток та безпека України, Грузії та Молдови, найближчих сусідів ЄС, мають безпосередній вплив на ЄС, а також глибші наслідки для всього європейського континенту", - йдеться у документі.

ЄНП також наголошує: майбутні президентські та парламентські вибори в Україні, Грузії та Молдові можуть стати вирішальним моментом у консолідації демократії, верховенства права та подальшого проєвропейського розвитку.

"Росія підтримує та навіть збільшує зусилля, аби вплинути на Україну та інші країни Східного партнерства, використовуючи, зокрема, військові, економічні, політичні та гібридні шляхи. Тому європейська солідарність, залучення та підтримка необхідні для подолання цих загроз та антидемократичних тенденцій", - зазначено у документі.

Нагадаємо, сьогодні, 8 листопада, президент Європейської народної партії Джозеф Доль підтвердив незмінну підтримку України щодо відсічі російській агресії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна