Єврокомісія розробляє план дій для захисту міст від терактів

Європейська комісія вважає, що європейські міста та комуни повинні вживати більш істотних заходів, щоби захистити своїх мешканців від терористичних нападів

Depo.Світ
17 жовтня 2017 11:46
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Die Welt.

Для цього Єврокомісія пропонує план дій, який має бути реалізовано впродовж наступних 16 місяців. У розпорядженні видання опинився "План дій для покращення захисту громадських просторів", який Єврокомісія планує оприлюднити в середу.

Одним із найважливіших заходів є встановлення "інноваційних та дискретних бар'єрів для захисту міст, які при цьому не змінять їхнього відкритого характеру".

Комісія пропонує створити форуми, на яких представники регіональних та місцевих органів влади, а також приватні оператори торгових центрів або спортивних об'єктів зустрічатимуться "для обміну інформацією та навчання один у одного".

Запропоновані заходи Єврокомісія обґрунтовує тим, що в центрі уваги терористів все частіше є громадські місця, зокрема, пішохідні зони, пам'ятки, транспортні та торговельні центри, концертні зали і місця загального користування в місті.

Особливою зоною ризику Єврокомісія вважає потяги, однак конкретних кроків для їхнього захисту поки що не пропонує.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ