Єврокомісія проведе антимонопольне розслідування щодо Vodafone

Єврокомісія оголосила про початок поглибленого розслідування у справі про придбання компанією Vodafone активів телекомунікаційної компанії Liberty Global's у Німеччині, Угорщині, Румунії та Чехії

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт Європейської Комісії.

"Європейська комісія занепокоєна тим, що таке поглинання може знизити конкуренцію у Німеччині та у Чеській Республіці. Зокрема, у Чехії провайдери телекомунікаційних послуг можуть виявитися відрізаними від вторинного ринку мобільних послуг, інтернет-послуг та телевізійних послуг. У Німеччині така трансакція може виключити конкуренцію з новими компаніями, скоротити кількість гравців на ринку та знизити мотиви Vodafone до конкуренції з операторами, які залишаються на ринку країни", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, занепокоєння Єврокомісії викликано можливим негативним впливом цієї закупівлі на вмотивованість компаній до розвитку мереж наступного покоління та на інвестиції у цю галузь. Такий розвиток потенційно може призвести до зниження якості телекомунікаційних послуг та монопольного збільшення їхньої вартості.

Компетентні структури Німеччини у сфері конкуренції формально звернулися до Єврокомісії з вимогою розглянути справу. За регуляторними правилами ЄС у сфері закупівель, Єврокомісія має розглянути справу та винести рішення щодо цієї трансакції протягом 90 днів, до 2 травня 2019 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна