ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ЄС зробить жорсткішими перевірки на автостанціях та залізницях, - ЗМІ

Європейські уряди планують запровадити жорсткіші перевірки на залізничних та автобусних станціях, щоб зупинити вільне пересування прохачів притулку відкритими кордонами континенту

Depo.Світ
20 червня 2018 22:36
ФОТО: depo.ua

Про це пише агентство Associated Press з посиланням на німецькі ЗМІ, передає Depo.ua.

За даними медіа, ця пропозиція є частиною проекту угоди, поширеної напередодні зустрічі лідерів 10 європейських країн у Брюсселі.

Видання Süddeutsche Zeitung повідомило, що проект угоди також передбачає штрафи для прохачів притулку, які не залишилися у тих країнах Європейського Союзу, де вони зареєструвалися.

Газета Handelsblatt пише, що проект також передбачає значне розширення сил агентства прикордонного контролю ЄС Frontex та створення спільного для всього блоку агентства з надання притулку.

Нагадаємо, у Данії повідомили, що невдовзі шукачі притулку, які отримали відмову в одній країні Європейського Союзу, можуть бути переселені до таборів у "не таких привабливих країнах"

Водночас Італія підготує власну пропозицію про перегляд європейської політики з надання притулку та імміграції у другому півріччі цього року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ