ЄС взявся за Facebook: Вимагає пояснити, навіщо Цукерберг використовував персональні дані юзерів

Єврокомісія вимагає пояснень у Facebook щодо несанкціонованого використання персональних даних мільйонів користувачів під час передвиборної кампанії Дональда Трампа у США

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на DW.

Європейська Комісія (ЄК) у понеділок, 19 березня, зажадала від Facebook пояснень щодо начебто використання соцмережею особистих даних користувачів під час передвиборної кампанії Дональда Трампа в США.

Єврокомісарка з питань юстиції Вєра Юрова у мікроблозі Twitter назвала "страхітливим" факт, що дані 50 мільйонів користувачів могли бути з легкістю використані для політичної вигоди. Юрова зазначила, що очікує "більшої відповідальності в поводженні з нашою особистою інформацією".

Єврокомісарка Юрова зазначила, що ЄС "використає всі юридичні заходи", аби захистити дані громадян. Заклики щодо роз'яснень надійшли також з Берліна. "Ми терміново потребуємо пояснень, яким чином персональні дані були використані для виборчої кампанії", - заявила Ренате Кюнаст (Renate Künast) з партії Зелених, інформує AFP. Федеральний уряд має з'ясувати, чи були використані дані німецьких громадян.

Нагадаємо, 17 березня у Facebook заблокували роботу аналітичної компанії Cambridge Analytica і пов'язану з нею консалтингову фірму Strategic Communication Laboratories, які допомогли Дональду Трампу перемогти на президентських виборах у США в 2016 році.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Facebook #ЄС