ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

ЄС введе санкції у відповідь на кібератаки

Рада Європейського союзу планує розробити інструментарій кібердипломатії, який можна буде використовувати у відповідь на хакерські атаки 

Depo.Світ
19 червня 2017 12:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Ради ЄС.

Зокрема, йдеться про те, що дипломатична відповідь ЄС на зловмисну кібердіяльність буде повною мірою використовувати заходи в рамках спільної зовнішньої політики і політики безпеки, включаючи, за необхідності, обмежувальні заходи.

Спільна реакція ЄС у таких випадках буде пропорційна масштабу, тривалості, інтенсивності, складності та впливу кіберактивності.

Наразі Рада схвалила рішення розробити інструментарій кібердипломатії у відповідь на широкомасштабні кібератаки.

"ЄС прихильний до врегулювання міжнародних спорів в кіберпросторі мирними засобами. Всі дипломатичні зусилля ЄС повинні стати пріоритетним завданням для зміцнення безпеки і стабільності в кіберпросторі за рахунок розширення міжнародного співробітництва та зниження ризику неправильного сприйняття, ескалації та конфліктів, пов'язаних з інцидентами", - зазначили в прес-службі.

Нагадаємо, у США встановили національність хакерів - творців вірусу WannaCry, який вражав комп'ютери у 150 країнах. Вони, ймовірно, є вихідцями з південноазіатських країн.

Загальний збиток від хакерської атаки з використанням цього вірусу склав $1млрд.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ