UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

ЄС може створити табори для біженців у "непривабливих" країнах

Прем'єр-міністр Данії Ларс Люкке Расмуссен повідомив, що невдовзі шукачі притулку, які отримали відмову в одній країні Європейського Союзу, можуть бути переселені до таборів у "не таких привабливих країнах"

Про це він заявив під час виступу в Орхусі з нагоди Дня конституції Данії, передає Depo.ua із посиланням на EUObserver.

Так, за його словами, невдовзі буде запущена нова європейська система надання притулку, яка, зокрема, включатиме центри прийому біженців "у країнах, що не входять у список улюблених серед мігрантів чи людей".

Як повідомляє Berlingske, прем'єр наголосив, що раніше велися дискусії про утворення центрів прийому біженців у третіх країнах, зокрема в Африці. Але тепер у ЄС розглядають ідею відкрити такі центри в межах Євросоюзу.

"На основі моїх дискусій з іншими європейськими лідерами та на основі діалогу, який відбувається на офіційному рівні, я очікують вже протягом цього року на кроки у цьому напрямку", - заявив глава уряду Данії.

Нагадаємо, австрійський уряд оприлюднив плани із обмеження соціальних виплат іммігрантам, у тому числі біженцям, щоб зменшити потік мігрантів до країни.

Австрія та Угорщина наполягають на посиленні охорони зовнішніх кордонів Європейського Союзу через значну кількість нелегальних мігрантів, які прибувають до Європи.

Себастіан Курц у своїй передвиборчій кампанії минулого року обіцяв скоротити виплати для біженців та закрити міграційні маршрути в Європу.

Водночас Німеччина та Австрія вже почали посилення контролю на кордоні.

Довідка: Кількість прохачів притулку в країнах Європейського Союзу, які очікують на рішення щодо своїх запитів, вже перевищила сукупне населення Кіпру і Мальти.

Через відмову приймати прохачів притулку у межах програми ЄС із розселення мігрантів Єврокомісія готова ініціювати судові позови проти Польщі, Чехії та Угорщини, що призведе до штрафів для цих країн.

Уряд Австрії вдвічі підняв суму виплат мігрантам, які погодяться повернутися на батьківщину та схвалив документ, який передбачає, що біженцям, які прибувають в країну, буде видаватися ідентифікаційна картка терміном на три роки.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme