Язик Путіна вступився за хлопця, який покаявся за вбивство німців

У Кремлі вважають невірним звинувачувати виступав в бундестазі російського школяра в пропаганді нацизму, а натомість треба зосередитися на питаннях освіти

Depo.Світ
21 листопада 2017 11:57
ФОТО: depo.ua

Про це заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, передає Depo.ua з посиланням на РИА Новости.

"Ви знаєте, безумовно, виступ нашого російського школяра в Бундестазі навряд чи вимагає якоїсь реакції адміністрації президента. В цьому випадку, абсолютно незрозуміла таке екзальтоване цькування, яке стало відбуватися. Очевидно, що школяр не мав на увазі нічого поганого, очевидно, що школяр надзвичайно хвилювався, коли виступав в Бундестазі. Будь-який школяр, виступаючи в Бундестазі, в такому представницькому місці, природно, буде почуватися вкрай схвильованим "- сказав Пєсков.

"Звинувачувати його в якомусь злому намірі, тим більше пропаганді нацизму, у всіх смертних гріхах, вважаю неправильним", - додав він.

Пєсков сказав, що згоден з думкою помічника президента Росії Андрія Фурсенка.

"У тому плані, що дійсно, треба зосередитися на питаннях освіти, а не вправлятися в людиноненависництві", - заявив Пєсков.

Раніше Фурсенко закликав терпиміше ставитися до молоді, кажучи про виступ російського школяра в Бундестазі, що викликала суспільний резонанс.

Нагадаємо, що російський учень гімназії з Нового Уренгоя виступив перед німецькими депутатами в будівлі Рейхстагу і покаявся за вбивство бійців Вермахту під час Другої світової війни.

Після цього комітет Ради Федерації з міжнародних справ звернувся до уряду Ямало-Ненецького округу (ЯНАО) з проханням перевірити навчальну програму гімназії Нового Уренгоя, учень якої виступив у бундестазі.

Мати підлітка Оксана Десятниченко заявила, що промова через регламент виступу була скорочена на шкоду змісту.

Депутати Держдуми направили депутатський запит до Генпрокуратури, щоб та перевірила освітню програму і вчителів гімназії Нового Уренгоя, учень якої в будівлі Рейхстагу покаявся за вбивство бійців Вермахту під час Другої світової війни

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ