Як "улюбленець" чеченців Лукашенко обіймався з Кадировим (ФОТО)

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив у нього всі захоплюються та слухають промови президента Білорусі Олександра Лукашенка 

Depo.Світ
25 вересня 2017 16:15
ФОТО: depo.ua
Як "улюбленець" чеченців Лукашенко обіймався з Кадировим (ФОТО)

Про це він сказав під час особистої зустрічі в Мінську з Лукашенком, повідомляє Depo.ua з посиланням на БєлТА.

"Я, можна сказати, мріяв про особисту зустріч з вами. Тому що всі ці роки ми відчували і відчуваємо підтримку. На Кавказі вас дуже сильно поважають, люблять за вашу однозначну позицію. За те, що ви будуєте державу, захищаєте інтереси свого народу на вищому рівні. Нам не байдужа ваша країна. І наші країни давно пов'язують дружні, братські відносини", - сказав Кадиров.

Він стверджує, що чеченці навіть слухають усі виступи білоруського лідера.

"У республіці як дізналися, що я їду, все - молоді, старці: "Батькє великий привіт передайте! Ми завжди відчуваємо підтримку, всі його виступи слухаємо ". Тому я передаю вам привіт від наших громадян - молоді, старійшин. Вони дуже вас люблять і поважають", - сказав Кадиров.

Кадиров також висловив вкрай спірну думку, що Чечня - найбезпечніший регіон в Росії, де начето повністю перемогли тероризм.

"Абсолютно спокійна територія, куди сьогодні їдуть сотні тисяч туристів з Америки, Китаю, Японії. Якщо ви приїдете, це для нас буде найбільшим святом", - підкреслив він.

У свою чергу Олександр Лукашенко заявив, що дуже обізнаний з розвитком Чечні як "перспективного і авторитетного регіону".

Фото: "Білоруський партизан"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ