ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вже існують думки про демократизацію Росії через створення національних держав, - Горбач

Росія не зможе зберегти цілісність, якщо почне тотальну демократизацію політичного ладу

Depo.Світ
26 вересня 2018 17:55
ФОТО: depo.ua

Про це заявив політичний аналітик Інституту Євроатлантичного Співробітництва Володимир Горбач під час відеоконференції "ДС", передає Depo.ua.

"Мене історія вже навчила, що Росія як система не піддається демократизації. Вона і зараз формально демократична: у них вибори якісь проводяться. Це керована демократія, вони імітують право, суди. Але це не є загальним. Якісь елементи з Заходу вони запозичують, пристосовують до своєї системи. Тому, на мою думку, в нинішньому складі Російської імперії, вона все одно залишиться імперією, яка демократизується. Це її спосіб збереження своєї цілісності", - зазначив він.

Крім того, він підкреслив, що демократизація Росії можлива тільки через створення національних держав. "Такі течії і думки вже є", - уточнив експерт.

Нагадаємо, Горбач зазначив, що нападами на Грузію і Україну Росія відповідає за поразку у холодній війні, та наголосив, що, якщо Росію не покарати, це може призвести до Третьої світової війни.

Також експерт запевнив, що Росія може шантажувати увесь світ атомною бомбою, а також пояснив, навіщо Росії гібридна війна.

Володимир Горбач розповів, чому смута на Росії є ідеальним варіантом для України, і спрогнозував смуту на Росії у найближчі десятиліття.

Експерт зазначив, що найкращим виходом із нинішньої ситуації є розпад Росії, та розповів, чого чекає російська опозиція.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ