"Всіх на всіх": Путін переклав на Київ зрив обміну полоненими

Президент Росії Володимир Путін вважає, що обмін полоненими з Україною у форматі "всіх на всіх" не може відбутися через неправомірні дії Києва

Про це він заявив у четвер, 15 листопада, на прес-конференції в Сінгапурі, передає Depo.ua.

"Це правильна формула: "всіх на всіх". Однак, нажаль, відбувається дещо інше. Тому що українська влада оголошує частину людей, які утримуються в Київських в'язницях, різноманітних закладах, і просто без суду утримуються… їх оголошують кримінальними злочинцями, котрі підлягають процедурі кримінального переслідування в межах чинного законодавства України, і вони "виводяться" за межі кількості обмінюваних осіб. І, звичайно, представники Донбасу з цим незгодні", – сказав Путін.

Підсумовуючи сказане вище, він наголосив, що "у чинної сьогодні київської влади немає бажання обмінювати незаконно отримуваних осіб".

Нагадаємо, Путін не планує більше спілкуватися з президентом України Петром Порошенком як із партнером.

Путін чітко дав зрозуміти, що до прийдешніх виборів в Україні очікувати поліпшення двосторонніх відносин не варто, оскільки він чекає, доки "завершать внутрішньополітичні процеси в Україні", щоби домовлятися з новою владою.

Президент Росії також вважає, що проводити зустрічі в "нормандському форматі" за участі України, Німеччини, Франції та Росії до проведення виборів в Україні "беззмістовно".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна