Власник Telegram не збирається віддавати ФСБшникам дані юзерів свого месенджера

Telegram "буде відстоювати свободу і право на особисте життя", підкреслив Павло Дуров. Верховний суд Росії відхилив позов месенджера до ФСБ

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на DW.

Засновник Telegram Павло Дуров не стане передавати Федеральній службі безпеки Росії ключі для розшифровки листування користувачів месенджера. Про це він написав у вівторок, 20 березня, в своєму Twitter.

"Загрози заблокувати Telegram, якщо він не надасть приватні дані користувачів, залишаться без результату. Telegram буде відстоювати свободу і право на особисте життя", - підкреслив Дуров.

Заява Дурова пов'язано з винесеним 20 березня вердиктом Верховного суду Росії. Той відмовився скасовувати постанову ФСБ, що наказала творцям месенджера розкрити ключі для дешифрування шести телефонних номерів. Міщанський суд Москви в жовтні 2017 року оштрафував Telegram на 800 тисяч рублів.

Після вердикту найвищого судового органу Росії Роскомнадзор направив Telegram повідомлення про "необхідність виконання обов'язків організатора поширення інформації". У месенджера є 15 днів на передачу необхідної інформації ФСБ. Після закінчення цього терміну при невиконанні вимог відомство може звернутися до суду для блокування Telegram.

Нагадаємо, що Роскомнадзор уже відправив Telegram повідомлення "про необхідність виконання обов'язків організатора поширення інформації".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #ФСБ