Вибори-2018 у США вже тричі хотіли "кібератакувати" хакери

Компанія Microsoft у 2018 році виявила і попередила кібератаки, які були спрямовані на комп'ютерні пристрої мінімум трьох кандидатів на проміжних виборах в американський Конгрес

Про це заявив віце-президент компанії Microsoft щодо безпеки користувачів Том Берт, передає Depo.ua з посиланням на Bloomberg.

"Йдеться про людей, які, завдяки своїй позиції, могли становити інтерес з точки зору шпигунства або зриву виборчого процесу", - сказав Берт.

Він також зазначив, що з метою здійснення фішингових атак зловмисники використовували підроблені сайти, на які можлива жертва могла потрапити, перейшовши за отриманим посиланням.

За словами Берта, методи кіберзлочинців збігаються з тактикою хакерських атак, звинувачення в причетності до яких були пред'явлені спецпрокурором США Робертом Мюллером 12 громадянам Росії.

Нагадаємо, Мін'юст США готується до нових атак Росії, бо та буде і далі намагатися маніпулювати виборами в США.

19 липня лідер республіканської більшості в Сенаті Конгресу США Мітч Макконнелл попросив два ключові комітети Сенату виступити із рекомендаціями щодо схвалення додаткових заходів, спрямованих на запобігання втручанню Росії у майбутні вибори.

ЗМІ пишуть, що спонсори російської "фабрики тролів", що втрутилася у вибори США у 2016 році, перед виборами до Конгресу, які відбудуться у листопаді, запустили сайт, розрахований на американську аудиторію.

Ще в січні ЦРУ заявляло, що Росія готує "атаку" на нові вибори в США.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #США