Вчителька спала з 14-річним школярем, знімаючи секс-відео замість домашки

32-річна Саманта Чіотті, вчителька з Каліфорнії, звинувачується з сексуальних відносинах з 14-річним учнем її школи

Depo.Світ
18 жовтня 2017 17:52
ФОТО: depo.ua

Підліток виклав в Snapchat відео, на якому мати двох дітей розгулює перед ним в одній сорочці і трусиках і вживає алкоголь, передає Depo.ua з посиланням на Daily Mail.

Один з учнів школи розповів про незвичайне відео своїм батькам, і ті звернулися в службу захисту дітей. Опитування учнів показало, що багато хто з них знали про відносини Саманти і підлітка. Більш того, існує ймовірність, що вчителька вступала в зв'язок відразу з декількома хлопчиками зі своєї школи.

За інформацією слідства, вчителька проявила підвищений інтерес до підлітка ще в 2015 році. Мати хлопчика померла, а його батько перебуває в тюрмі, тому Саманта позиціонувала себе як захисницю нещасної дитини. Родич підлітка знав про увагу вчительки до його підопічного, але не здогадувався про характер цієї уваги.

Після обшуку в будинку Саманти Чіотті була виявлена ​​її записка, адресована чоловікові. У ній жінка детально розповідала чоловікові про свої стосунки з учнем. Після арешту Саманти чоловік подав на розлучення і отримав повну опіку над двома дітьми. В даний момент вчителька випущена під заставу, наступне судове засідання у справі відбудеться 26 жовтня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ