Вчені з'ясували, що буде, якщо всі американці стануть веганами

Вчені з'ясували, що станеться, якщо всі жителі США стануть веганами

Depo.Світ
14 листопада 2017 19:27
ФОТО: depo.ua

Про перспективи вони розповіли в журналі PNAS, передає Depo.ua.

Вегани не тільки виключають з раціону продукти тваринного походження, а й відмовляються від використання натурального хутра, шкіри, вовни тварин.

Викиди парникових газів, пов'язані з розведенням сільськогосподарських тварин складають до 49% від загальної кількості викидів парникових газів в сільському господарстві. Однак якщо все населення США відмовиться від споживання м'яса і використання продуктів тваринництва, кількість викидів в сільському господарстві знизиться лише на 28%, встановили вчені.

Якщо ті території, які зараз відведені під розведення худоби, будуть віддані під орні землі, зросте кількість рослинного сміття - стебел кукурудзи, картопляного лушпиння та інших відходів, який зараз йде на корм худобі. Спалювання відходів призведе до додаткових викидів вуглецю в атмосферу. Так як зменшиться кількість гною, зросте потреба в добривах.

Всього за рахунок відмови від тваринної продукції можна буде скоротити загальний обсяг викидів в США на 2,6%. Крім того, рослинна дієта не задовольнить повною мірою потребу організму людини в кальції, вітамінах А і В12, жирних кислотах, що в довгостроковій перспективі призведе до проблем зі здоров'ям.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ