Вчені створили перший інструмент для допомоги жертвам порнопомсти

Австралійські вчені створили перший національний інструмент, який повинен допомогти жертвам порнопомсти

Depo.Світ
17 жовтня 2017 17:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Life.

Так, розробка буде пояснювати користувачам, як вилучити фото і відео інтимного характеру із загального доступу.

Вилучити можна буде ролики і знімки, які були опубліковані без згоди тих, хто на них зображений. Також користувачам порекомендують повідомляти про подію владі. Як передбачається, їм допоможуть в підготовці судових позовів.

Як повідомляється, 20% австралійців від 16 до 49 років постраждали від того, що їх шантажували інтим-матеріалами. За словами дослідників, фото і відео "18+" з молодими австралійками публікуються в мережі все частіше. При цьому 76% постраждалих ніяк не реагували на те, що сталося, так як не знали, куди звернутися.

Міністр зв'язку Австралії Мітч Фіфілд розповів, що представлений сервіс вартістю 3,8 млн доларів став першим у своєму роді. Подібні сервіси вже є в Уряді Каліфорнії та інших, неурядових організаціях.

Фіфілд заявив, що власників сайтів, де розміщують фото і відео інтим-характеру, будуть штрафувати. Адміністративна або кримінальна відповідальність за поширення знімків і роликів "18+" вже діє у Британії, Канаді, Новій Зеландії і Японії. Вона ж діє в багатьох штатах США.

Крім того, в низці країн є таке визначення, як "порнопомста". Воно означає публічне розміщення матеріалів сексуального характеру, коли дозвіл на такого роду публікацію не було отримано.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ