Вчені пояснили схильність людей до некрофілії

Соціолог Марк Петтігрю Університету Лідса у Британії опублікував статтю, в якій розкрив зв'язок між синдромом сплячої красуні і некрофілією

Depo.Світ
26 вересня 2017 17:34
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Journal of Sexual Aggression.

На думку вченого, причиною сексуального потягу до тіла померлої може стати статеве збудження при вигляді беззахисних сплячих людей.

Синдром сплячої красуні називається парафілія (сексуальне відхилення), яка полягає в нав'язливому прагненні до злягання зі сплячою або людиною, яка знаходиться без свідомості.

У статті соціолога описується випадок людини, який в дитинстві зазнавав насильства з боку дорослого чоловіка, а в підлітковому віці страждав від пригніченої сексуальності. В результаті він став відчувати статевий потяг до сплячих людей, оскільки ті не могли "відкинути" його, а також були легко доступні і безпорадні. У дорослому віці через страх опинитися кинутим він задушив свого партнера. Надалі чоловік убив ще кілька людей і почав здійснювати акти некрофілії.

За словами Петтігрю, це є доказом перетворення однієї девіації в іншу, при цьому причиною такого психосексуального розвитку є пригнічена сексуальність. В обох парафіліях головним мотивом скоєння сексуального акту є наявність партнера, який здатний чинити опір. Однак у випадку зі сплячими людьми існує високий ризик опинитися викритим, тому потенційні некрофіли віддають перевагу більш безпечним об'єктам бажання.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ