Вчені хочуть лікувати сексом панду, яка ходить задом на знак протесту (ВІДЕО)

Панда Мен-Мен з Берлінського зоопарку смішить відвідувачів тим, що завжди ходить задом наперед

Depo.Світ
23 жовтня 2017 14:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Berliner Zeitung.

Вчених лякає звичка тварини: це ознака того, що Мен-Мен сильно переживає. Щоб її заспокоїти, фахівці збираються звести її з самцем.

Знайомтеся, це панда Мен-Мен з Берлінського зоопарку. Їй чотири роки, і вона дуже цікава.

З китайської мови її ім'я перекладається як "солодкий сон", і поки панда була дитиною, вона і правда любила спокійно і солодко поспати.

Але в середині літа Мен-Мен перевезли до Берліна, і, здається, там їй не подобається в порівнянні з Китайським зоопарком, де вона була зіркою.

Настільки не подобається, що вона почала протестувати. Зрозуміло, не почала голодування - вона ж панда. Мен-Мен вибрала спосіб хитріший: почала ходити задом наперед. І хоча це виглядає дуже кумедно, співробітників зоопарку така поведінка не розчулює. Вони говорять про те, що тварина сильно нервує.

Директор німецького зоопарку Андреас Книр пояснив, що Мен-Мен таким чином висловлює підлітковий протест (на відміну від хлопчиків з американської школи, вона не може переодягнутися в жіночий одяг, щоб показати, що їй не подобаються правила зоопарку).

У Мен-Мен зараз перехідний вік. Вона ходить задом наперед в знак протесту, коли їй щось не подобається: будь то їжа або співробітники зоопарку..

Тому фахівці вирішили звести Мен-Мен з Цзяо Цінем (з китайського його ім'я перекладається як "дорогий"), другий пандою в Берлінському зоопарку. Він старший за неї на три роки і куди менш нервовий.

Біологи із зоопарку вважають, що якщо Мен-Мен кине всі свої сили на те, щоб побудувати відносини з самцем, вона перестане нервувати. Можливо, вчені мають рацію, адже коли у пінгвіна Грейпа з'явилася подружка, він теж став спокійнішим. Нехай дівчинка і була з картону.

У неволі панд тримають окремо один від одного до шлюбного сезону, який починається в лютому, а закінчується в березні. Так що у Мен-Мен залишилося всього кілька місяців до того, як її переведуть у вольєр до Цзяо Ціню і у неї почнеться зовсім інше життя.

До лютого Мен-Мен досягне статевого дозрівання і зможе зосередити всю свою енергію на спокушання партнера.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ