ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В ЄС заблокували сайти американських новинних ЗМІ

У п'ятницю, 25 травня, після набуття чинності нових правил ЄС щодо захисту персональних даних декілька новинних американських сайтів стали недоступними для європейських користувачів

Depo.Світ
26 травня 2018 13:59
ФОТО: depo.ua

Американські газети, які належать групі Tronc, раніше відомій як Tribune Publishing, заявили, що станом на ранок п'ятниці вони заблоковані для європейців, повідомляє Depo.ua з посиланням на AFP

"На жаль, наш сайт у цей час недоступний в більшості європейських країн", - йшлося в повідомленнях, опублікованих великими американськими виданнями LA Times, Chicago Tribune, New York Daily News, Baltimore Sun і Orlando Sentinel.

Місцеві американські газети, що належать Lee Enterprises, зокрема St. Louis Post Dispatch і Arizona Daily Sun, також були недоступними.

Європейська комісія наполягла на тому, що не несе відповідальності за "падіння" деяких американських сайтів, заявивши, що вона "пишається тим, що встановлює високі стандарти захисту даних" для 500 мільйонів громадян ЄС.

"Ми бачили повідомлення в пресі, але комісія не коментує політику окремих компаній в плані надання послуг в ЄС", - сказав представник ЄК в коментарі електронною поштою агентству AFP.

"Ми очікуємо, що всі компанії в повній мірі будуть дотримуватися Загальних правил захисту даних", - додали у Європейській комісії.

Нагадаємо, 25 травня в ЄС набули чинності нові правила щодо захисту даних – Загальний регламент захисту даних (GDPR). Він дає громадянам ЄС більше прав щодо того, як використовується їхня особиста інформація.

Тепер усі громадяни ЄС мають право бачити, яку інформацію компанії мають про них, і можуть вимагати видалити цю інформацію. Компанії, що працюють в ЄС, повинні отримати чітку згоду на збір особистої інформації, інакше їм загрожують великі штрафи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ